Loading...
O NAS 2020-06-27T23:33:36+00:00

Masz projekt do wykonania? Skontaktuj się z nami.

Kontakt

Firma NEOTECHLAND powstała w 2014 r., wcześniej istniała pod nazwą PPdesign. Właściciel firmy posiada duże doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń z branży przemysłowej dla klientów krajowych jak i zagranicznych,  w tym transportu technologicznego oraz w technologii montażu kotłów energetycznych (Wielka Brytania).

Projekty realizujemy przy użyciu specjalistycznego oprogramowania Solidworks – systemu wspomagania projektowania 3D. Modelowanie trójwymiarowe urządzeń ułatwia współpracę międzybranżową, eliminując błędy konstrukcyjne.  

 Inżynierskie podejście właściciela do tematów związanych z projektowaniem, gwarantuje wysoki efekt końcowy produktu. Firma służy również profesjonalnymi konsultacjami w zakresie oceny projektów koncepcyjnych, nowych oraz udoskonalania już istniejących.

NEOTECHLAND to firma projektowa z dostawą maszyn i urządzeń, spełniających najwyższe wymagania, obowiązujące normy i obecne standardy. Wykorzystujemy komponenty renomowanych firm.

Nastawieni jesteśmy głownie na transport technologiczny – (palety, skrzynie), linie produkcyjne i inne, ale chętnie podejmujemy się też nowym tematom, ponieważ jesteśmy otwarci na potrzeby klienta.